Wybieramy funkcjonalny i elegancki osprzęt elektryczny

Wybieramy funkcjonalny i elegancki osprzęt elektryczny

Aranżując wnętrze, koncentrujemy się przede wszystkim na jego kolorystyce, meblach i domowych sprzętach. Nieco mniej uwagi przywiązujemy do elementów wykończeniowych, choć te, są przecież równie ważne. W istocie to one decydują często o funkcjonalności wnętrza oraz nadają mu charakteru. Poprzez odpowiednie wykończenie i dodatki można zupełnie zmienić wystrój pomieszczenia oraz jego stylistykę.

Jednym z elementów wykończeniowych, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest osprzęt elektryczny. Od jego doboru zależy naprawę wiele. Dlatego aranżując pomieszczenie w stylu industrialnym, koniecznie należy wybrać nawiązujące do tego stylu włączniki i gniazda. A decydując się na wystrój nowoczesny, warto zamontować osprzęt odpowiadający stylowi nowoczesnemu.

Osprzęt Livolo – idealny do wnętrz nowoczesnych, futurystycznych i klasycznych

Na uwagę zwolenników stylu nowoczesnego zasługuje z pewnością osprzęt Livolo. Opatrzone tą marką włączniki są bardzo proste, a zarazem eleganckie i funkcjonalne. Wyróżniają się efektownym designem, który doskonale współgra z wystrojem nowoczesnego pomieszczenia. Ze względu na sposób użytkowania jest to osprzęt całkowicie odmienny od tego, do którego zostaliśmy przyzwyczajeni w przeszłości. Zamiast klasycznego przełącznika ma płaski, przylegający do ściany panel sterowania.

Oświetleniem steruje się za pomocą dotykowego sensora. Wystarczy delikatne dotknięcie opuszkiem palca, aby światło zostało włączone lub wyłączone. Co więcej, oświetleniem sterować można też zdalnie za pomocą kompatybilnego z osprzętem pilota. To bardzo wygodne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w nowoczesnych wnętrzach. Z pewnością będzie odpowiadać osobom ceniącym wygodę i praktyczne rozwiązania. Zarówno włączniki Livolo, jak i przeznaczone do sterowania światłem piloty można kupić w sklepie https://gajwer.pl. Należy wtedy wybrać włączniki oznaczone symbolem “R”, które współpracują z pilotem.

Włączniki Livolo doskonale sprawdzają się nie tylko we wnętrzach nowoczesnych, ale także innych wyróżniających się elegancją oraz funkcjonalnością.

Jakie zalety mają dotykowe włączniki światła?

Efektowny wygląd i wygoda użytkowania to jeszcze nie wszystko. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo domowników. W jaki sposób wpływa na nie osprzęt Livolo? Warto zwrócić uwagę na to, że włączniki mają szczelną obudowę, dzięki czemu nie stworzą zagrożenia przy przypadkowym zachlapaniu wodą. Co więcej, będą też bezpieczne w przypadku pożaru. Wykonana z niepalnego materiału obudowa to kolejny ważny atut tego osprzętu.

Umieszczony na panelu dotykowy sensor oznaczony graficznie za pomocą niewielkiego kółka może się podświetlać na kolor niebieski albo czerwony (w zależności od tego, czy oświetlenie zostało włączone czy wyłączone). Podświetlany panel pozwala użytkownikom bezbłędnie zlokalizować włącznik w ciemności.

Co jeszcze zasługuje na naszą uwagę? Zdecydowanie trwałość i nienaganny wygląd włączników, który nie ulega pogorszeniu nawet po wielu latach użytkowania. To zaleta zastosowanego do produkcji paneli materiału. Wysokiej jakości hartowane szkło jest odporne na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Możemy być więc pewni, że włączniki będą prezentować się doskonale nawet po kilku latach od montażu.

Dzięki modułowej budowie osprzętu Livolo włączniki można umieszczać w wielokrotnej ramce obok gniazd elektrycznych, ściemniaczy światła, włączników przeznaczonych do sterowania żaluzjami i roletami oraz przyłączy multimedialnych. Taka możliwość znacznie poprawia funkcjonalność wnętrza i pozwala aranżować je na wiele różnych sposobów.

Osprzęt Livolo, choć pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, już zdążył zyskać dużą popularność wśród użytkowników. Jest nie tylko estetyczny i trwały, ale także funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu ma szansę pozostać w aranżowanych wnętrzach na dłużej.

Redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *